Butelio Viršų Balionėliai StepMate Stepper Butelį Laboratorija Skysčių Tvarkymo Naudoti Su Ruda Reagento Butelis 0,5 mL - 50 mL

€109.82

Nauja prekė

1 Prekės

Žymos: 3 ml užkratas, žingsninių, balionėlis dozatorius, pratybų mini stepper, 3 ml buteliukas, 50 ml kosmetikos jar, automatinis gydyti dozatorius, priemonė mediniai, laboratoriniai balionėlis butelis, 50ml jar.

Savybės Puikus cheminis atsparumas, komponentai yra pagaminti iš PTFE, FEP, BSG, PP.Visiškai autoclavable 121℃.Keturių diapazonų butelio viršų dozatorius, apimantis tūris svyruoja nuo 0,5 mL iki 50mL.Lengva valyti ir prižiūrėti.Pasirinktinai, lankstus išlydžio vamzdis su saugos rankena leidžia greitai ir tiksliai išdavimo.Garų slėgis maks. 500mbar, klampumo maks. 500mm2/s.Temperatūra max. 40oC, tankis maks. 2.2 g/cm3. Dispensemate yra pateikiamas su S40, GL32, GL38,GL25, GL28.

Specifikacija

Kaip naudoti DispensMate Plus?

1. Įdiegti pipetės

Pagal dydį reagento buteliai supjaustyti reikiamo ilgio įsiurbimo pipete.Rankiniu būdu su fiksuota siurbimo vamzdis su sriegiu gale burną sugriežtinti į butelio dugne platintojas, ant ventilio.

2. Įdiegti grįžtamosios linijos

Įterpti tiesiai pabaigos trumpas, vienpusis, aišku, grįžtamosios linijos į lizdą, esantį apačioje butelis balionėlis šalia siekimas vamzdžiai vožtuvas.

3. Įdiegti kolektorius

Užtikrinti dozavimo vamzdelio su balto plastiko paramos apvalkalą, kad horizontalios jungtis priekinėje butelis balionėlis per atraminę veržle, į vieną pusę indelio Pastaba, kad kasetė yra sugriežtintos prieš užveržimo veržlė.

4. Įdiegti į reagento buteliuką

Jei skersmuo reagento butelis yra mažesnis nei skersmuo reagento butelyje, ji gali būti susijusi su trijų varžtų adapteriai (diametras: A32. A38 ir skersmens varžtas siūlus), S40), kurį norite perkelti į naudojamų reagentų butelį.

5. Parengti pipetės

Paspaudę reagento buteliukas vienoje rankoje ir pasukite buteliuko dozatorius, viena vertus, todėl, kad etiketė dozavimo vamzdelio ir reagento buteliuką, su kuriomis susiduria operatoriaus Įdėti skysčio konteineris pagal dozavimo vamzdelio burną Nuimkite sandarinimo dangtelis su padavimo vamzdis (T. y., kryptimi dozavimo vamzdelio sąsaja) taip, kad dangtelis yra įdedamas į fiksuotoje padėtyje.

6. Be oro burbuliukų

Pasukite ratuką ant paskirstytojo, kad vienas ketvirtadalis ar trečdalis įvairių.Savo ruožtu saugos vožtuvas pusės galinis paskirstytojo (ie, link galinės paskirstytojo Pasukti).Traukti butelio viršų indelio viršų stūmoklio rankena, ir tada greitai paspauskite greitai ištraukite ir kanalizaciją.Pakartokite šį veiksmą kelis kartus, kol nėra matomas burbulas, šoninio lango paskirstytojo per buteliuko balionėlis .) Kitas, pasukti apsauginis vožtuvas, kol rodyklė nurodo priekiniai pozicijoje (pavyzdžiui, pasukti priešinga kryptimi kolektoriaus), ir kartoti siurbimo ir išleidimo operacijos kelis kartus tol, kol visi burbuliukai išdavimo vamzdelis yra išnaudotos.

7. Kiekybiniai skysčių atskyrimo

Pasukite ratuką dial ant butelio balionėlis norimą dozavimo tūris (dial gali būti bi-kryptingos pasukti.) Atsisakyti bako, kuris turi gauti skysčių tuo padavimo angą.Švelniai patraukite į viršų stūmoklį aukštyn švelniai ranka negali būti pakelta, ir tada tą pačią apačią žemyn, galite kiekybiškai pašalinti reikiamo tūrio tirpalo.

Modelio Numeris Butelio Viršų Dozatorius-DispensMate
Modelis Butelio Viršų Dozatorius-DispensMate 0.5-5ml / 1-10ml / 2.5-25ml
Prekės Pavadinimas JVLAB

Panašūs produktai