30ML Mini Nano Veido Purkštuvas USB Inhaliatoriaus Veido Garlaivis Drėkintuvas Drėkinantis Anti-senėjimo Raukšlių Moterų Grožio Odos Priežiūros Priemonės

€4.41

-34%

€6.78

Nauja prekė

1 Prekės

Žymos: veido garlaivis, pigūs inhaliatoriaus mašina, mini nano spray, baterija gb, nano spray, beuty moterims, veido garų, namo veido sauna, pro mini veido garlaivis, daržovių garlaivis.

30ML Mini Nano Veido Purkštuvas USB Inhaliatoriaus Veido Garlaivis Drėkintuvas Drėkinantis Anti-senėjimo Raukšlių Moterų Grožio Odos Priežiūros Priemonės

Savybės:

Šio nano vandens spraryer su dideliais vandens bakas gali prasiskverbti giliai į odą ir atgaivinti odą.Dulkinių dalelių yra daugiau subtilus ir lengvai absorbuojamas sėdmenų.Jame gali kondensuotis drėgmė, be smudging makiažas.Prašome naudoti natūralaus mineralinio vandens ir pilkite ne grynas vanduo, distiliuotas vanduo ir kt.Jei vandens kokybės tankis yra per aukšta arba per žema, ji bus sukelti purkštuvas, kad grumstas ar užkimšti.

Produkto Parametrai:

Tipas: veido garlaivis Spalva: balta Medžiaga: plastikas Vandens talpa: apie 30ml

Pakavimo Sąrašas:

1* Veido Rūko Purkštuvu 1* USB Kabelis

Skelbimas:

1. Rekomenduojama pridėti natūralaus mineralinio vandens. 2. Tai nėra rekomenduojama naudoti gryną vandenį, kuris bus sukelti vandens lašelių purslų uosto. 3. Tai nėra rekomenduojama naudoti vandens iš čiaupo.Vandentiekio vanduo turi daug priemaišų, kurie bus blokuoti purškimo uosto. 4. Jei norite pridėti pieno ir kitų skysčių, prašome pridėti vandens, kad pagal skiedimo santykis 1:10. 5. Pridėjus mineralinių vandens, suplakti, purkštuvas, švelniai naudoti.

Modelio Numeris GB-595
Prekės Pavadinimas YUKUI
Maitinimo Šaltinis Įkraunamoji Baterija
Prekių Kokybės Sertifikavimo BMK

Panašūs produktai