2VNT 16mm Kampo Šlifavimo Disko Kampinis Šlifuoklis Medienos Šlifavimo Rato Diskas Šlifavimo Drožyba Priemonė nemetalų Ne metalo Medžiagos, Medienos

€11.88

-54%

€25.83

Nauja prekė

1 Prekės

Žymos: pjūklą medis, granito šlifavimo diskai, dantų medžio drožyba diskas, medienos šlifavimo diskai, apvaliojo šlifavimo diskai, diskas šlifavimo medienos, drillpro metalo apdirbimo, dremel abrazyviniai šlifavimo diskas, medžio drožyba dėžės, medienos earing diskai.

2VNT 16mm Kampo Šlifavimo Disko Kampinis Šlifuoklis Medienos Šlifavimo Rato Diskas Šlifavimo Drožyba Priemonė nemetalų Ne metalo Medžiagos, Medienos

Techniniai duomenys:

Kampo šlifavimo disko diametras: 84mm

Diafragma: 16mm

Medžiaga: Volframo Karbidas

12 dantų medžio drožyba disko skersmuo: 65 mm

Diafragma: 16mm

Medžiaga: 65 mangano plieno

Paketą, įskaitant:

Kampo šlifavimo disko x1

12 dantų medžio drožyba plokštelė x1

Savybės:

1.Medžiagos ir dydis: kampo šlifavimo diskas yra pagamintas iš volframo karbido, kurių nėra lengva sulaužyti arba deformuotis dėl savo tvirtą struktūrą.Išorinis skersmuo šlifavimo ratas yra apie 84mm/3.3" ir 65mm/2.6", kiaurymės skersmuo yra apie 16mm/0.63"; medinių formavimo diskas yra pagamintas iš mangano plieno, ir tiek graviravimas diskai gali būti naudojami ilgą laiką.

2.Pašalinti likučius: Volframo karbido diskai yra sudaryti iš šimtų aštrių dantų, kurie gali greitai pašalinti likučių, yra patvaresni nei šimtai švitriniu popieriumi kilimėliai, sutaupyti laiko ir pastangų, ir pagerinti darbo efektyvumą.

3.Mediniai poliravimo diskas: medinės poliravimo diskas yra paprasta naudoti, greitai pjovimo greičio ir didelio efektyvumo.Jis tinka lenkimo darbo korpuso viduje, ir ji turi svarbų poveikį baldai, papuošalai, produkto pakeitimo, vadovo "PASIDARYK pats", ir atraižos.

4.Įvairias programas: Kampo šlifavimo diskai ir 12-dantų medžio drožyba diskus tinka tik metalinių daiktų arba ne metalo medžiagos, tačiau gali būti naudojamas medienos medžiagos, rafinuotas medienos apdirbimo staklės, raižybos, štampavimo, poliravimo ir šlifavimo, daugiafunkcinis medienos apdirbimo įrankius jums darbo vietų.

5.Ką jūs gausite: dėžutė ateina su volframo karbido rankovės ir medinių formavimo plokštė.Jis gali greitai pašalinti atliekų ir turi funkcijas, skubaus šalinimo ir formavimas.Galite susitikti su savo skirtingais reikalavimais

2 funkcija 12 dantų medžio drožyba diskas
Tipas Šlifavimo Diskas
Prekės Pavadinimas Rankas "PASIDARYK pats"
Kilmės KN(Kilmės)
Modelio Numeris S1435070910
Kampo šlifavimo disko skersmuo 84mm
12 dantų medienos pjaustymo disko skersmuo 65mm
Funkcija 1 kampinis šlifuoklis diskas
Diafragmos 16mm
"PASIDARYK pats" ir Reikmenys ELEKTROS
Medžiaga Volframo Karbidas

Panašūs produktai