2-Sluoksnis Virtuvės Prieskonių Konteinerių Prieskonių Puodai stalčiuko Indai, stalo Įrankiai Peiliai Lentynos Laikiklis Virtuvės Organizatorius su 6 Šaukštas

€19.04

-34%

€28.85

Nauja prekė

1 Prekės

Žymos: lauke įrankių laikymo, virtuvės organų, peiliai organizatorius plastiko, virtuvės storag, dėl prieskonių laikymo, lentyna prieskonių, organizatorius peiliai, Sezonas, saugojimo peiliai į stalčių, stalčių organų.

{custom}

Techniniai duomenys :

Spalva: Balta

Medžiaga: PP

Funvtion: Su drėgmei dangtis

Savybės :

1. Prieskonis :Tai daugiafunkcis saugojimo organizatorius ateina su prieskonių indelį, todėl jokių papildomų pirkti.Ji turi Prieskonių buteliai, prieskoniai skardinės virš prieskonių dėžutės.

2. Stalo saugojimas:yra indų saldainiai stovo dešinėje virtuvė, saugojimo, tai tinka šakutės, šaukštai ir kiti Smulkūs virtuvės dirbiniai.

3. Didelės talpos peiliai laikymas:Ant kairės, tai peiliai ir žirklės blokuoti nustatyti, sutaupo vietos ant mūsų stalviršio ir saugiai saugo mūsų peilių.

4. Drenažo dizainas:yra Vandens bakai, pagal stalo įrankių stovas ir peilis blokas, saugo peiliai, šakutės ir šaukštai, sausas, užkirsti kelią peiliai, šakutės ir šaukštai nuo miltligės , gražus stalo įrankiai drainer mūsų virtuvėje.

5. Vietos taupymas:virtuvė organizatorius gali saugojimo peiliai, šakutės, šaukštai, prieskonių indeliai, Suburti juos kartu į vieną stalčiuko, saugo mūsų virtuvės Counter tops švarus ir tvarkingas, todėl, kad mes turime daug vietos, kai mes valgių.

Pakuotė:

1 x Daugiafunkcį Spice Rack

Kilmės KN(Kilmės)
Medžiaga Plastikiniai

Panašūs produktai