Panelinės tvoros sistemos / Nylofor F

Nylofor F

Nylofor F sistemą rekomenduojama naudoti profesionaliai aptveriant parkus, žaidimų aikšteles, sodus, gamyklas, sandėlius, aerouostus, karinius objektus, tinka taip pat ir gyvenamųjų kvartalų aptvėrimui. 

Panelės.

Plotis - 2500 mm., aukštis - nuo 630iki 2030 mm. Vienoje pusėje panelės turi vertikalius 30 mm. strypų galiukus, kuriuos galima uždėti tiek viršuje, tiek ir apačioje. Akių dydis - 200x50 mm.  Vielos storis:horizontalių - 15x6  mm.,vertikalių - 5 mm. Panelės pagamintos iš cinkuotų strypų.Rišamasis sluoksnis užtikrina idealų sukibimą su poliesterio sluoksniu(mažiausiai 100 mikronų). Stulpeliai yra iš vidaus, ir iš išorės cinkuoti(mažiausias sluoksnis-275 g/kv.m. kartu sudėjus abi puses) pagal Europos standartą 10326. Po to uždėtas rišamasis sluoksnis ir, galiausiai padengtas plastiku(mažiausiai 60 mikronų).

 

Stulpai ir tvirtinimas.

Bekafix stulpelių sistema. naudojant specialius fiksatorius, pagamintus iš poliamido arba metalo, panelės šonai tvirtinami prie stulpelių. Suvirintuose vamzdiniuose H formos stulpeliuose (70x40 mm.) yra plastikinis antgalis.

 

 

Kvadratinių stulpelių sistema. Naudojant fiksatorius ir apsauginius varžtus, panelės pritvirtinamos priekinėje stulpelio pusėje.Kvadratinio skerspjūvio stulpuose(60x60x1,50 mm.) yra įvorės, skirtos fiksatoriais tvirtinti paneles.

 

 

Spalvos: žalia-RAL 6005, balta-RAL 9010, galimos ir kitos spalvos.