Panelinės tvoros sistemos / Nylofor 3D

Nylofor 3D

Nylofor 3D sistemą rekomenduojama naudoti profesionaliai aptveriant parkus, žaidimų aikšteles, sodus, gamyklas, sandėlius, tinka taip pat ir gyvenamųjų kvartalų aptvėrimui. 

Panelės.

Plotis - 2500 mm., aukštis - nuo 630iki 2430 mm. Vienoje pusėje panelės turi vertikalius 30 mm. strypų galiukus, kuriuos galima uždėti tiek viršuje, tiek ir apačioje. Horizontalios standumo briaunos panelėms suteikia išskirtinio tvirtumo. Akių dydis - 200x50 mm. Standumo briaunų dydis - 100x 50 mm.. Vielos storis - 5 mm. Panelės pagamintos iš cinkuotų strypų.Rišamasis sluoksnis užtikrina idealų sukibimą su poliesterio sluoksniu(mažiausiai 100 mikronų). Stulpeliai yra iš vidaus, ir iš išorės cinkuoti(mažiausias sluoksnis-275 g/kv.m. kartu sudėjus abi puses) pagal Europos standartą 10326. Po to uždėtas rišamasis sluoksnis ir, galiausiai padengtas plastiku(mažiausiai 60 mikronų).

 

Stulpai ir tvirtinimas.

 Stačiakampių stulpelių sistema Nylofor EL. Panelės tvirtinamos priekinėje stulpelio pusėje nerudijančio plieno kabliais ir nulaužiamomis veržlėmis. Stulpai stačiakampio formos(60x40x1,5 mm).

Bekafast stulpelių sistema. Bekafast stulpai (60x50 mm.) komplektuojami su plastikine kepurėle. Paneles tvirtinamos prie Bekafast stulpo nenaudojant jokių papildomų priedų.

Bekafix stulpelių sistema. naudojant specialius fiksatorius, pagamintus iš poliamido arba metalo, panelės šonai tvirtinami prie stulpelių. Suvirintuose vamzdiniuose H formos stulpeliuose (70x40 mm.) yra plastikinis antgalis.

Stačiakampių stulpų sistema su apkabomis. Apkabomis tvoros paneles tvirtinamos stulpelių šonuose. Apkabos gaminamos iš dviejų dalių, sujungiamų paprastais arba varžtais su plienine nulaužiama veržle. Stulpas - 60x40x1,5 mm. Stulpai tiekiami su plastikiniu dangteliu.

 

 

Kvadratinių stulpelių sistema. Naudojant fiksatorius ir apsauginius varžtus, panelės pritvirtinamos priekinėje stulpelio pusėje.Kvadratinio skerspjūvio stulpuose(60x60x1,50 mm.) yra įvorės, skirtos fiksatoriais tvirtinti paneles.

 

 

Spalvos: žalia-RAL 6005, balta-RAL9010, galimos kitos spalvos.